solduran
Aldı sonra, çay yaprakları büyük bir soldurma olukları üzerine yerleştirilir ve yaklaşık 12 inçlik bir derinliğe kadar edilir. Soldurma yaprak hakkında kaybetmesine neden olur 60 nem ve% bunu başarmak için yaklaşık 12 saat sürer.

yuvarlanma
Yaprak hafifçe boyutu ayırır geniş bir rulo aracılığıyla alınır. Bu işlem, daha büyük bir özel imalat yaprakları olup gereklidir ya teabags için küçük olanları.

Kesme / Yırtılma / kıvırma
Yaprak CTC (kesme, yırtma ve Curl) silindirler kullanılarak daha küçük parçacıklara bölünür. Bu silindirler için gerekli olan daha küçük yapraklara üretebilir çay poşeti üretimi, küçük ve kompakt bir kese ne sınırları içinde nispeten hızlı bir infüzyon için ihtiyaç verilmedi.

fermantasyon
Yırtılan sonra yaprak serbest suyu okside ya da fermente için havadaki oksijen ile reaksiyona enzimleri içerir. Bir saatlik bir süre içinde, Bu yapraklar, bir elma, koruyucu bir cilt bozuldu doyurmaya kısa bir süre sonra aynı şekilde bir bakır gibi renk çok dönmesine neden olur.

Alamir tatma
GSS gıda sanayileri her gün yaptığınız bir şey. Sadece en kaliteli çay bahçeleri için GSS gıda sanayileri çay tatma odası numunelerini teslim inceleme. Her çay küçük bir örnek tam tartılır, özel kaplar 3 dakika demlenir, daha sonra demlenmiş yaprakları kapalı gergin vardır. Hossein Sayadi zade ve diğer GSS çay tadımcı carfully çayları herhangi arınmış emin renk, tat, karakter ve dayanıklılık için her demlemek incelemek kusur ve fermantasyon ve kurutma aşamaları yaprağın potansiyelini maksimize olduğunu.

Alamir Ambalaj ve Üretim
Nihai aşamada çaylar Alamir fabrikada en iyi makineleri ile süreci doludur. Tüm parametreler üretim sırasında kontrol edin. paketler yüksek standartları ile tutmak kendi zevklerine ve kalitesini korumak için.