Küresel Shokraneh Salamat Hakkında

Global Shokrane Salamat Gıda Sanayi İran’da bir ticaret şirketi olarak mütevazı başlangıcından itibaren 2005 yılından bu yana uzun bir yol kat etti. 2009 yılında, biz vardık belki de bizim en önemli kilometre taşıdır.

Ileri tüketim malları sektörünü hareketli karşı İRAN çok uluslu bir firma tarafından bugüne kadarki en büyük yatırımı kızımız arasında uzun tartışmalar izledi yönetim ekipleri. Bu süre zarfında biz pazar potansiyelini, tüketici tat, onların ihtiyaçlarını ve onların ihtiyaçlarını bilmek geldi.GSS Şirket değil büyük Çay şirket ama bizim eşsiz karışımları içeren premium ürünleri üreten dayanmaktadır. Biz şirketin operasyonlarının verimliliği gurur duyuyoruz ve halkımızın kalitesi – Ben GSS Sanayi’de inanıyorum İkisinin. Ayrıca, şirketimizin etik bu köklü olduğunu öğrendim Aynı değerler ve biz kaliteli ürünler sunan odaklanır.

Buna ek olarak, biz büyük ölçüde hayran GSS Şirketin çevreye bağlılık ve topluluklar o hizmet vermektedir.

۲۰۱۱ GSS Gıda Sanayii için bir dönüm noktası yıl oldu ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak, ben şirketin devam eden başarısının derinden gurur duyuyorum.Şirketin İstinat yönetimi gelecekteki büyüme için şirketimizin konumunu yardımcı ve Uluslararası oyuncuya bölgesel bir güç merkezi GSS Food Industries itmek olacaktır. Biz iddialı var Bizim dağıtım sistemleri, marka üretim ve teknoloji bizim iş karşısında önemli yatırımlar tarafından desteklenen yakın gelecek için planlar, geliştirme inovasyon ve iletişim, hem de insanlar, müşteriler ve toplum içinde yatırım. Biz yerinde doğru var eminim faaliyetlerimizin yeni çağa iş şekillendirmeye stratejisi.

Biz uzun yolculuk sırasında verdikleri destek ve sadakat için müşterilerimize teşekkür ederiz, ve biz büyük ilişkileri ile dolu çok daha fazla yıllar için sabırsızlanıyoruz ve başarı.

Abbas Sayadizadeh
başkan