Biz çay hakkında tutkulu bir aile şirketi olan ve babam ilk karıştırma başladığından beri olmuştur Altı yıl önce otuz bitti.

Misyonumuz, her zaman “mükemmel Gündelik Cuppa”, para için büyük bir değer temsil ederken, üstün tat ve lezzet vardır bir çay yaratmak olmuştur. Biz bu elde ettik ve doğal olarak biz heyecanlıyız inanıyoruz.

Üstün kaliteli bir karışımı sadece iyi çay bahçeleri çay seçerek elde ve çay çalılar üreten bir defada alınabilir onların en iyi büyüme. Güneş ve yağış mükemmel bir uyum içinde olduğunda bu olur ve çay yaprakları daha yavaş büyümek ve üretmek bu zamanda bir ince tat ve lezzet. Ayrıca, biz çoğunlukla Kenya, Srilanka, Hindistan (Assam, Darjeling ve Nilgiri) dünyaca ünlü bahçeleri bu çay yaprakları kaynak ve İRAN kuzey kısmı (Gilan). Bu yapraklar son derece değerli ve daha yüksek bir fiyat komuta edilir. Bunlar bizim farklı içine kendi yolunu bulmak yaprakları iç karton veya metal teneke ambalajda çeşitleri.

Daha yakın Sayadizadeh earl-gri, safran ve kakule lezzet siyah çay gibi çaylar büyük dizi, girmiştik. , Organik bitkisel ve Doğal nane, yeşil çay. Her zaman olduğu gibi, büyük bir özenle dünyanın en iyi üreticilerden bu çaylar ve otlar kaynak alınır ve oldukça işçi tedavi ve uygun ücretler, sağlık ve eğitim dikkate vererek bizim idealleri paylaşan yetiştiricileri.