Mükemmellik bağlılığımız sektöründe rakipsizdir.Son yıllarda Felsefemiz her zaman işimizin her alanında ürün kalitesi ve güvenliği üzerine odaklanmış olmuştur.

Biz iyi otomatik çay temizleme, karıştırma ve tatlandırıcı bitki sistemlerinin yatırım yaptık. Bu ahşap kaldırmak çay her türlü sıralar ve temiz olduğunu bit, taş, toz ve çaylar herhangi bir metal parça ve farklı gevşek ambalaj, teabags ambalaj ve saf siyah ve yeşil çay üretmek ortodoks ambalaj toplu karton ve kağıt torbalar.

GSS Gıda Sanayi’de üretim birlikte sanat karıştırma devlet, çay torbalama, paketleme ve çay HACCP ve ISO 22000 spesifikasyonları izler de in-house laboratuar ile sağlam kalite ve gıda güvenlik programları ile dünya standartlarında olanaklar oluşur.

Biz en yetenekli ve deneyimli personel istihdam ve en yüksek uluslararası standartlara uygun olarak en titiz kalite kontrol işlemleri yürütmek. Her sevkiyat dünya çapında uzmanlar tarafından test edilir. Biz otomatik çay temizlik, çay karıştırma, çay lezzet ve bizim fabrikasında çay paketleme için son teknolojiye sahip.

Şimdi, Alamir güvenli bir bardak çay keyfini çıkarın … rahatlayın, koltuk arkası.