köken
Biz idare ürünlerin kalitesi zaten üretim bölgesinde incelenmiştir. Biz şahsen yere tedarikçileri ziyaret ve kalıcı tutmak hasat zamanı incelemek amacıyla ve işlemede kullanılan bakım örneğin yakın temas. Olursa olsun seçilmiş veya teknik seri üretim – Amacımız ekolojik ve sosyal alanda mümkün olduğunca sürdürülebilir üretim – sürekli yüksek kalitede.

taşıma zinciri
Bardağa yüksek topraklarda çay bahçeleri – çay, uzun bir yol gitti!Ürün çok hassas olduğunu ve koku ve nem tepki olacaktır. Güvenli ve ürün odaklı taşımacılık, bu nedenle, kalite için belirleyicidir.
Ortaklarımıza seçerek biz nedeniyle yanlış ambalaj ve ürünün uygun olmayan ara depolama bulaşma gibi herhangi bir olası etkileri hariç. Bizim mallar da mümkün olduğunca güvenli bir sürede müşteriye varmak ve söylemeye gerek yok.

Duyu testi
Hossein Sayadizadeh alanında deneyim uzun yıllar var “çay tadımcıları” kullanır.Duyusal ve görsel test, değerlendirilmesini yani Kuru çay yaprağı, bira gibi infüzyon rengi sonra yaprak 30 yıldan fazla boyunca gerçekleştirilmiştir. Biz çoğu bizim çaylar tabi Modern kalite mevcut test ve günde birkaç yüz enfüzyonları karşılaştırın. Bu kalite ve fiyat optimize yanı sıra yaratıcı geliştirmek için bize sağlar Ürün Bileşimi: Elbette, özellikle infüzyon çayın tadı inceleyin.

laboratuvar analizleri
Bizim çaylar istenmeyen kalıntı (örneğin, böcek ilaçları) için özel önde gelen laboratuarları tarafından düzenli olarak incelenir. Tüm laboratuvarlar ring testleri düzenli tabidir (bağımsız kör testler ile laboratuarları kendi kendini test). Biz bilerek analizlerin en modern yöntemleri üzerinde imha uzmanları bu görevi bırakın Her mevcut sanat devlet ve giderek daha kapsamlı kriterlerini karşılamak için gerekli bilgilere sahip uyarınca.